MÖBLER / Bord / Salongsbord 6943781
nr 694 3781
Salongsbord
Nyrokoko, Mahogny, längd: 115, djup: 65, höjd: 75
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
måndag 25 april 2011
kl 18:01:18